Jezernice - Hustopeče "B" (9.10.2016)

31. 7. 2017

09.10.2016 jsme hostili na domácím hřišti poslední mužstvo soutěže Hustopeče "B". Domácí byli jasný favorit když do utkání vstupovali se 4 výhry  v řadě. Naposled na domácím hřišti porazili lídra tabulky ze Skaličky. Za chladného podzimního počasí rozhodčí Menšík pískl do píšťalky a utkání mohlo začít. Začátek utkání byl z domácí strany velmi nervózní a nedařilo se dostat do tempa. První vážnější šance byla ve 12. minutě kdy Ladislav Dvořák přehodil vybíhajícího brankáře hostů, ale při vší smůle tuto střelu zastavilo břevno. Další větší šanci měl po krásné akci domácí kanonýr Jakub Simon, ale hlavou netrefil míč ideálně. Hosté se dostali k ojedinělé střele z poza šestnáctky, kterou brankář Lasík vyrazil. Ve 28. minutě se domácí již mohli radovat, kdy po krásné střele z dálky se prosadil nejlepší střelec soutěže Jakub Simon 1:0 !!! Do poločasu domácí měli navrch, ale kdo očekával výraznou převahu tak musel být zklamán. Do první půle jsme se již neprosadili a tak jsme šli do kabin za stavu 1:0.
Druhý poločas nám naskytl naprosto jiný výkon domácích. Hosté se nezmohli na nic jiného než na bránění a odkopy na domácí půlku. V 53. minutě se uvolnil na lajně Jakub Simon a přihrávkou před bránu vybídl ke skórování Daniela Bosáka a ten se nemýlil 2:0 !!! Tento gól domácí uklidnil a začal se hrát pohledný, kombinační fotbal. V 65. minutě se prosadil opět Daniel Bosák, tentokrát hlavou po rohovém kopu - 3:0 !!! Následovali další gólovky, které zmařil výborný brankář hostujícího týmu. V 73. minutě se po krásném pasu Jakuba Simona prosadil opět Daniel Bosák a zkompletoval hattrick 4:0 !!! Hosté druhý poločas absolutně rezignovali na jakýkoliv odpor a byla jen otázka kolik utkání skončí... V 80. minutě se prosadil Jakub Simon a uzavřel stav utkání na konečných 5:0 !!!

Sestava: Lasík - Klepík, Kulhánek, Doležel, Špalda - Dvořák, Chytil, Šanta, Pavliska - Bosák, Simon

Na střídání připraveni: Bůžek, Raška, Kulhánek mladší, Zapletal, Navrátil