Jezernice - Potštát (28.8.2016)

31. 7. 2017

Za krásného slunečného dne domácí hráči hostili nebezpečného soupeře z Potštátu. Je nutné připomenout, že domácím chybělo několik hráčů(Navrátil, Klepík, Dvořák, Schmidt, Doležel). Od úvodních minut byl k údivu všem jasně lepší soupeř z Potštátu, paradoxně se ale do první vyložené šance dostal domácí Jakub Simon, který bohužel překopl. Hosté měli v krátkém sledu tři tutové šance které zastavil domácí brankář Lasík. Poté z ojedinělého útoku se domácí trefili kdy Zdeněk Bůžek zakončoval do prázdné brány, ale Daniel Bosák si nepohlídal ofsajdovou past a zbytečně míč doklépal do brány a pomezní zdvihl praporek skóre stále 0:0. Hosté se přeci jen dočkali, závar v domácí šestnáctce nevyřešili obránci příliš šťastně zahráli míč rukou a přišla penalta pro Potštát. Exekuce se ujal nejlepší hráč hostů a tvůrce hry a s přehledem proměnil 0-1. Do poločasu hosté mohli udeřit ještě jednou, ale brankář domácích byl proti. Do kabin se tedy šlo za stavu 0:1.
Druhý poločas domácí vlétli na soupeře, ale nedokázali si vytvořit pořádné gólové šance a tak zápas byl stále nakloněn pro hosty. Hosté hráli ze zajištěné obrany a chodili do brejků, které jim vycházeli a často byli velice nebezpeční. V 70. minutě napřáhl ze 16 metrů hostující hráč a ránu do šibenice vytáhl Lasík na roh. Domácí se ne a ne dostat do nějakých gólových příležitostí a aby toho nebylo málo tak Štěpán Bureš špatně došlápl a dopadlo to nejhůř jak mohlo - přetrhané vazy v kotníku :(. Tato situace jakoby už tak omráčený domácí tým poslala naprosto do kolen. Hosté měli ještě 2 vážnější situace které neproměnili a zápas skončil překvapivým ale naprosto zaslouženým vítězstvím hostů !!!

Sestava: Lasík - Richter, Kulhánek, Šanta, Špalda - Bosák, Bureš, Kulhánek, Dreiseitel - Simon, Bůžek.