Pavlovice - Jezernice (19.8.2017)

19. 8. 2017

19.8.2017 hostili na domácím hřišti Pavlovice nováčka soutěže z Jezernice.
Úvod utkání byl z obou dvou stran opatrný a na první vážnější akci si divák musel počkat do 11. minuty, domácí po rychlém brejku zahrozili po levé straně, naštěstí centr domácího záložníka sebral ze vzduchu brankář Lasík. O dvě minuty později se prosadil Jan Šelle, když skvěle zpracoval míč na hranici šestnácky a nedal domácímu brankáři nejmenší šanci 0:1 !!! Ve 21. minutě se dostal domácí útočník Tomáš Pekný do samostatného úniku, který naštěstí pro hosty nevyřešil ideálně a jeho střela minula levou tyč hostujícího týmu. Ve 30. minutě se hosté mohli radovat podruhé, když ze 20 metrů napřáhl opět Jan Šelle a po zavahání domácího brankáře míč skončil až v síti 0:2 !!! Domácí ihned poté mohli skóre snižit, ale výborným obraným zákrokem Pavla Kulhánka se stav neměnil. Do poločasu hosté přidali ještě jednu branku. Po krásné individuální akci Daniela Kulhánka našel míč Štěpána Bureše, který si opět pohrál s domácí obranou a míč naservíroval na zlatém podnese Janu Šellemu a ten se opět nemýlil a zvýšil na 0:3 !!! Nutno podotknout, že hostující "sniper" Jan Šelle dal druhý hattrick po sobě. Domácí ve 45. minutě mohli radovat, ale opět samostatný únik nevyužil ideálně Robert Veselý a tak se šlo do kabin za vysokého vedení hostů.

Do druhého poločasu udělal trenér Radko Dubravský dvě změny Štěpána Bureše nahradil Ladislav Dvořák a Pavla Kulhánka nahradila nová posila Dominik Zbruž. Domácí byli od počátečního hvizdu jasně aktivnější a hostující tým z Jezernice se nemohla dostat do tempa. V 59. minutě brankář Lasík vychytal v jasné gólové šanci Tomáše Pekného a stav zůstával stejný. V 64. minutě o sobě dal vědět Jakub Simon, ale bohužel s šancí nenaložil nejlépe a domácí brankář Martin Ševčík ho vychytal. O čtyři minuty později se v jasné gólové situaci ocitl i Daniel Bosák, ale opět jeho pokus zneškodnil brankář Ševčík. V 69. minutě hostující trenér šáhl opět k dvojitému střídání ze hřiště odešel Telepun, Šanta a nahradili je Chytil s Pavliskou. V 73. minutě měli domácí opět 100% gólovou šanci, ale opět zasáhl brankář Lasík a stav zustával 3:0 pro hosty. V 75. minutě se domácí již mohli radovat z rohového kopu si nešťastně míč do vlastní brány srazil Roman Navrátil 1:3. Tento moment domácí nakopl a pouštěli se do dalších útočných akcí. Hosté se nemohli vymanit z tlaku a domácí stále "tlačili na pilu". Naštěstí své šance nedokázali využít a hosté si posledních pět minut utkání pohlídali a získali velmi cenné tři body. V 90. minutě se do hry dostal Jiří Dreiseitel, který nahradil Lukáše Janíčka. Nutno podotknout, že domácí v určitých fázích zápasů více zajímali nohy protihráčů z Jezernice než míč a i proto tohle utkání nebylo příliš pohledné pro diváky, kteří opět přijeli ve velkém počtu fandit hostujícímu mužstvu z Jezernice. Této podpory si nesmírně vážíme a doufáme, že nás opět potlačíte ke třem bodům na domácím hřišti proti Bělotínu "B" (27.8.2017 v 10:00).

Základní sestava: Lasík(K) - Telepun, Kulhánek P., Navrátil, Janíček - Bosák, Šanta, Kulhánek D., Bureš - Simon, Šelle

Na střídání připraveni: Zapletal, Dreiseitel, Dvořák, Zbruž, Chytil, Pavliska, Schmidt