Sestava Jezernice: Jaš /K/ – Klepík, Šanta, Vlasák, Zapletal T.

Trenér: R. Dubravský. Asistent: J. Vika.  Vedoucí: P. Špalda

Rozhodčí: Marek Mašek – Tomáš Winkler, Pavel Majer.

Krátké hodnocení trenéra: V prvním poločasu jsme předváděli
jeden gól. Dostat 8 gólů za druhý poločas /respektive za 30 minut/
je prostě tragedie. Další ranou je zranění Tomáše Zapletala.

"OČIMA  PŘEROVSKÉHO DENÍKU"

Sokol Jezernice - Sokol Tovačov 0:8 (0:0)

Branky: 57. a 73. a 75. Šálek, 60. a 78. Mezulianík, 63. Zatloukal, 72. Pasz, 90. Soušek.

Vedoucí mužstva Tovačova Jan Bouchal: „Začátek zápasu se pro domácí tým vyvíjel
velice slibně, již ve 3.minute mohli jít do vedeni, ale proti byl gólman Tovačova. V prvním
poločase si připsal ještě další 2 bravurní zákroky. Tovačov svoji největší šanci z 35.minuty
také nevyužil a šlo se tak do kabin za stavu 0:0, a kdyby to bylo příznivější pro Jezernici,
nikdo by se nedivil.

Začátek druhého poločasu měli vyloženou šanci hráči Jezernice, další luxusní zákrok
předvedl Patrik Navrátil v Tovačovské brance a poté to vypuklo. Tovačovu se povedlo
něco, co se málokdy vidí – za 30 minut nasázeli Jezernici 8 branek, když si hattrick
připsal Josef Šálek, 2 góly vstřelil hlavou i stoper Tomáš Mezulianík a gólové se prosadil
i sniper Daniel Pasz, Petr Zatloukal a mladý Josef Soušek. Tovačov tak v neděli v 10 ráno