Sk Sokol Lobodice - TJ Sokol Jezernice

11. 10. 2023
V neděli 8.10. jsme zajížděli na půdu silných Lobodic.přesto jsme v duchu doufali v alespoň bod.Naš touhy byly rozprášeny během 20 minut.Kdy se 3x trefil nejlepší střelec soupeře Jakub Hýzl.soupeř malinko ubral na otáčkách i my jsme se občas dostali k šanci.ve 39 minutě korigoval Adam Matula z penalty na 1:3.Potom se ke dvěma tutovkám dostal Jarda Záblocký ´,k naší smůle neproměnil,takže poločas skončil z našeho pohledu 1:3.Ale i soupeř uznal,že kdyby to bylo 3:3 nikdo by němel námitek.Před druhým poločasem trenér nabádal kluky,ať nezaspí začátek a neopakuje se začátek prvního poločasu.Jakoby mluvil do dubu.Hned ve 47minutě soupeř skoroval,pak v 51 a 57 minutě a prakticky se hrálo jen o to, kolik nám nasází branek.Soupeř byl ve všech měřítkách lepší,.Dřív na míči,každý odkop ,výkop hlavičku měli soupeřovi hráči.Bylo vidět,že máme na čem pracobvat.Skóre se nakonec zasatavilo na hrůzných 10:2 a to soupeř spálil ještě mnoho dalších slibných šancí.Abych nebyl jen negativní.Opět se nám trefili naši mladí.Adam Matula z penalty a v 73 minutě Richard Remeš.tento zápas byl velké zklamání,ale také pobídka začít více makat,ať se to neopakuje.Na naši omluvu snad jen to,že soupeř byl na pár vyjímek o mnoho mladší a fotbalově lepší.Je to za námi a hleďme do budoucna.
Sk Sokol Lobodice - TJ Sokol jezernice 10:2(3:1)
Góly:39.min. Adam Matula,73 min. Richard Remeš