TJ Sokol Polkovice - TJ Sokol Jezernice

27. 9. 2023
Do Polkovic jsme jeli s nadějí,že konečně urveme nějaký bod.Přesto,že jsme jeli v okleštěné sestavě, tak tento soupeř je hratelný.Už od prvního hvizdu se hra přelévala z jedné strany na druhou.Soupeř hrozil hlavně z výborně kopaných rohů.Pradoxně první gól padl také po rohu,ale do sítě Polkovic se ve 26 minutě trefil po odraženém míči David Šimeček.Tímto skorem skončil i ppoločas.I když jsem věděli,že tento výsledek nestačí,abychom si odvezli alespoň bod.A taky hned ve 47 minutě soupeř vyrovnal.I my jsme hrozili z protiútoků,ale už od minulé sezony se potýkáme s neproměňováním šancí.Po krásném centru Davida Šimečka v 58 minutě ,se ale trefil Michal Richter a vedli jsme 2:1.Pak jsme ještě pár slibných šancí měli,ovšem soupeř vyrovnal v 74. minutě.Nutno dodat,že v druhém poločase měl na své straně pomezního z vlastních řad a bylo to vidět.Po dvou evidentních ofajdech jsme inkasovali v 87 a 89 minutě a bylo po nadějích,alespoň na bod.Klukům patří dík,bojovali a bod jsme si určitě zasloužili.Je škoda,že mladýn pan rozhodčí nereagoval na soupeřovy ofsajdy a dopustil takovou dehonestaci fotbalu.paradoxně po zápase mi trenér plkovic řekl,že vyhráli nezaslouženě.Ale i takový je fotbal.
Neplačme a připravme se na domácí zápas se Soběchlebama,které jsou jen o bod před námi.Doufejme,že protrhneme smůlu a vyhrajem.
TJ Sokol Polkovice - TJ Sokol Jezernice 4:2 (0:1)
Góly:26.min. David Šimeček,58.min. Michal Richter
V neděli 1.10.2023 v 10 hodin na domácím hřišti TJ Sokol Jezernice - TJ Sokol Soběchleby