Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zimní příprava 2017

1. 2. 2017

V zimní přípravě se zúčastníme turnaje v Lipníku nad Bečvou. Do turnaje se přihlásilo celkem 5 mužstev (Jezernice, Lipník nad Bečvou, Želátovice, Mrlínek a Lověšice). Turnaj se hraje stylem "každý s každým".

Náš první přátelský zápas se tedy odehrál v Přerově proti silné Čekyni. Mužstvo, které hraje o soutěž výš a pere se o postup. Zápas byl naplánovaný na 11.2.2017 v 8:30. Jezernice postrádala v prvním přátelském utkání tyto hráče: Zapletal, Chytil, Richter, Klepík, Velešík a Schmidt. Zápas nám nabídl gólové hody a skončil zaslouženou remízou 5:5 (1:1). Nový trenér Jezernice Dubravský poslal tuto základní jedenáctku na hřiště:
Lasík - Dreisetel, Kulhánek, Navrátil, Kulhánek - Pavliska, Šanta, Bureš, Bosák - Simon, Špalda. Na střídání byli připraveni Raška, Dvořák, Doležel.


V druhém přátelském utkání jsme hráli s mužstvem Lověšic. Zápas nám nabídl opět gólové hody a skončil opět remízou, tentokrát 6:6 !!!
Základní sestava: M. Zapletal - Klepík, Richter, Navrátil, Chytil - Pavliska, Šanta, Kulhánek, Bosák, Dvořák, Simon
Na střídání připraveni: Raška, Špalda, Bureš

V neděli 26.2.2017 jsme odehráli již třetí přípravný zápas. Tentokrát nás čekal soupeř z Domaželic, který hraje o soutěž nad námi. Začátek zápasu  byl opatrný z obou stran. Do prvních vážnějších šancí se dostal náš soupeř, ale ten trestuhodně zahazoval. Jezernice se prosadila po krásné akci kterou završil gólem na zadní tyč Petr Špalda. Tento moment otočil zcela vývoj průběhu zápasu. Jezernice byla aktivnějším týmem a vypracovala si několik slibných šancí, jednu z nich jsme přetavil do gólové podoby 2:0. Domaželice do poločasu ještě snížily na 1:2. Druhý poločas byl zcela v režii Jezernice a zápas skončil jednoznačným vítězstvím 8:1 !!!
Základní sestava: Lasík - Klepík, Navrátil, Doležel, Kulhánek - Bosák, Šanta, Bureš, Chytil - Simon, Dvořák
na střídání připraveni: Špalda, Richter, Raška, Zapletal, Pavliska

Poslední utkání zimní přípravy jsme odehráli 16.3.2017 na umělé trávě v Přerově. Výkop zápasu byl naplánován na 18:30. Pro spousty kluků to tedy byla premiéra pod umělým osvětlením. Do zápasu jsme nastoupili aktivně a soupeře jsme přinejmenším zaskočili. Paradoxně to mohla být Čekyně, která mohla jít do vedení, ale soupeř šanci nezužitkoval. Poté přišla ještě jedna vážnější situace hostu, ale opět byl proti Lasík. Pak už úřadovala naše silná útočná dvojice Simon - Dvořák. První jmenovaný krásným přízemním centrem našel Dvořáka a ten se nemýlil 1:0 ! Do poločasu jsme přidali ještě jeden gol když po jasném faulu na Lubomíra Krála zahrával penaltu Filip Klepík a ten nedal brankáři šanci 2:0 ! Začátek druheho poločasu byl pro soupeře z Čekyně jako z hororu. Za šest minut jsme vstřelili tři branky a o zápasu bylo téměř rozhodnuto. Poté hosté snížili z trestného kopu, který si do vlastní brány srazil Lasík. Tečku za zápasem udělal vypůjčený hráč z Lipníku nad Bečvou Lubomír Král který nekompromisně prostřelil brankáře Čekyně. Konečný výsledek 6:1 !
Střelci branek: 2x Dvořák, Pavliska, Klepík, Velešík, Král.

Základní sestava: Lasík - Klepík, Navrátil, Doležel, Dreiseitel - Velešík, Kulhánek, Šanta, Pavliska - Dvořák, Simon
na střídání připraveni: Král, Raška 

DATUM SOUPEŘ VÝSLEDEK STŘELCI BRANEK KDE
11.2.2017 Čekyně 5:5 (1:1) 4x Simon, Dvořák Přerov - UT
19.2.2017 Lověšice 6:6 (3:1) Simon, Dvořák, Klepík, Bosák, Kulhánek, Špalda Lipník - UT
25.2.2017 Želátovice nehráno   Lipník - UT
26.2.2017 Domaželice 8:1 (2:1) 3x Simon, 2x Špalda, 2x Dvořák, Šanta Lipník - UT
4.3.2017 Mrlínek 5:5 (2:1) Doležel, Špalda, Chytil,Velešík, Simon Lipník - UT
11.3.2017 Lipník "B" 5:2 (2:1) 2x Simon, 2x Dvořák, Bosák Lipník - UT
16.3.2017 Čekyně 6:1 (2:0) 2x Dvořák, Pavliska, Klepík, Velešík, Král Přerov - UT

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

(Albertmoirm, 5. 6. 2018 0:47)

The prostate related is the central part of a male's reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate related is found just as you're watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really really irritating and inconvenient for the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, often known as prostatitis, is the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years. Infections from the prostate related are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of most types of prostate infection. It is a result of bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition connected with a particular defect in the gland as well as the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be a result of trauma on the urinary tract or by infections originating from other regions with the body. A patient may go through testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal of the prostate defect followed by the use antibiotics and NSAIDs to help remedy the soreness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not to create the sources of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and high lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper meals are important. These are some with the things you can do to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for health and wellness and will also also keep the urinary track clean.

2. Some studies advise that several ejaculations per week will assist to prevent prostate cancer.

3. Eat beef moderately. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef per week will increase the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most important measure to look at to ensure a healthy prostate is always to select regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you must go for prostate examination one or more times a year.